Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Třída Míru 92

Trénink XVI.

Dnes jsem se po čase vypravila zase na HIIT a docela jsem se těšila, protože po minulé zkušenosti vím, že hodina bude stát za to a se suchým tílkem odcházet určitě nebudu. Nejprve jsme si připravily (jsme tu zase samý „baby“) pomůcky - stepr, 5kilovy kotouč, dva 2kilové kotouče a podložku - a pak jsme se začaly rozehřívat lehkým výklusem.

Po chvilce zapojujeme stepr a následně ve stále stejně svižném tempu začínáme vystupovat na BOSU a zase dolů. Zahřáté jsme dostatečně, takže jdeme na posilování. Bereme 2kilovky, sedáme si na stepr a zvedáme je ke stropu a zpět k tělu. Lektorka chodí mezi námi a vždy si vybere jednu z nás a tu o něco víc „potrápí“. Protentokrát jsem unikla.:)

Máme tady změnu, bereme si těžší závaží. Stále sedíme na stepru, ale pro tentokrát zvedneme pokrčené nohy a s kotoučem v rukách rotujeme tělem ze strany na druhou. Soustředím se na to, abych se pokaždé dotkla závažím stepru. Chvilka pauzy na pití, otřít „poctivé“ čůrky potu a jde se pokračovat. Bereme zpátky lehčí závaží, ruce držíme u těla pokrčené v loktech, dřep a tak znovu a znovu. Vidím, jak se mým směrem blíží lektorka. No jo, došlo na mě! Zastavuje mě v podřepu, po chvilce jdu níž a pak ještě . Nohy mám v jednom ohni. Ať už jde pryč! :D Konečně můžu pokračovat ve cvičení s ostatními. Na závěr hodiny jsme všechny v planku a držíme po dobu jedné písničky. Připadá mi nekonečná. Doslova ze mě prší na ručník položený na podložce. Máme to za sebou! Ještě protáhneme a vlastně moc spokojená odcházím do sprchy.

Pokračování cyklu “Cvičím s Trenérem”:

Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.