Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Třída Míru 92

Trénink X.

Dneska jsem vyrazila na společnou lekci twerku. Po shlédnutí pár tematických videí jsem věděla naprosto jistě, že to bude velmi vtipná hodina. Začaly (samé ženy) jsme seznámením se se všemi polohami, v nichž se dá twerkovat. Myslela jsem si, že základem správného twerku je pěkně udělané pozadí… ale ne-e. Parádně to rozhejbat zadečkem umí i člověk (většinou tedy žena) s menšími „půlkami“.

Nejprve jsme začaly vrtět zadnicí ve stoje a už to byla celkem legrace. A jen si nemyslete - ono povolit pozadí tak, aby správně provádělo pohyby, které po něm chceme, je docela „věda“! Po chvilce snažení jsem se do toho ale začala dostávat. Avšak přituhuje - najednou se při tom řádění máme pohybovat i směrem dopředu a zpátky. A ještě dál - jdeme k zemi, protože i tady se dá twerkovat. Na kolenou, opřená o lokty, zkrátka téměř v jakékoli pozici. Takhle nějak si představuju epileptický záchvat. :)

Zvedáme se do podřepu a stále šejkujeme prdelkama. Čůrky potu přišly dřív, než jsem čekala. Teď se prý máme rukama opřít o zem, nohu opřít do výšky o stěnu a twerčit!? Tak tohle už fakt nezvládám. :P Ale základy máme...teda alespoň si tak připadám. Lektorka Adélka si pro nás připravila malou sestavu, aby to mělo i nějakou trochu souvislou taneční strukturu. Bylo to ale v podstatě dost volné pro improvizaci, v níž jsme měly „prodat“ svoji ženskost. Bylo to super! Na píseň od Beyonce z nás ta ženskost přímo tryská. :) Všechny jsme se na hodině fakt pobavily a uvolnily – fyzicky i mentálně.

Pokračování cyklu “Cvičím s Trenérem”:

Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.