Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Třída Míru 92

Trénink XIII.

Dnes jsme začali tradičně v planku a poté přešli na BOSU. Ohnu se přes něj zády, ruce a nohy ke stropu a držím. Soustředím se na to, jak mi zabírají břišní svaly. Pak si „přelehnu“ na zem, krčím nohy a zase je zvedám směrem ke stropu. Mezi kolena si dávám balonek a druhý mám mezi rukama. S nádechem oboje zmáčknu a s výdechem povoluju, 3 opakování. Teď si stoupnu, opřu se zády o zeď přes velký balon, nohy mírně od sebe a jedu dřepy. Aby to ale nebylo až takový leháro, poklesnu vždycky jen zhruba do půlky, tam na chvilku zastavím, pak dodřepnu až dolů a cestou nahoru se opět v půlce cesty zastavím, vydržím a zcela narovnám. Zopakuju 12x (nebo tak nějak přibližně, radši to nepočítám) a nohy rozkročím o kousek víc. A to samé. Do třetice všeho mučivého dám nohy úplně do široka. Cesta dolů by ještě celkem šla, ale nahoru už mi to opravdu dělá maloučko problém. Když pomyslím, že to celé pojedu ještě minimálně jednou, poleje mě horko :D No jo, tak fakt jo. Napiju se, otřu pot a jdu na věc.

V širokém rozkročení už mi nohy začínají protestovat. A já se k nim pomalu přidávám. K ničemu mi to ale samozřejmě není, takže dojedu cvíčo (ne)zdárně ke konci. Ještě se trošku „pobavíme“ na míči. Zapírám se o balon do pozice planku, což je teda trochu jinej level než na BOSU. Balon se pode mnou chvěje a reaguje snad i na nádech a výdech. Když ho nakonec trochu ustálím, mám přitahovat kolena k břichu… To bys člověk neřek´, jaká může byt ve fitku sranda...na váš úkor, pochopitelně. Stabilita nulová, ale nevzdávám se a ještě to zkouším. Asi 3x se mi to povede, ale celkově tenhle souboj vyhrál balón :D

Pokračování cyklu “Cvičím s Trenérem”:

Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.