Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Třída Míru 92

Trénink XXI.

Dnešní hodina s Michalem je na nějaký čas poslední, tudíž jsem oprávněně čekala, že si ji obzvlášť užijeme. Začala jako každá jiná, využili jsme především strojů. Sedám si na sedadlo, nohy vsunu za válec a zapřu se holeněmi. Nastavím zátěž a můžu začít natahováním nohou zvedat závaží. Jde to bez extra námahy – teda jen do té doby, než při natažení nohou udělám „štronzo“ na cca 10 vteřin a pak teprve pomalu vracím nohy dolů. A znova. Teď už to taková pohoda není a mně je jasný, že v tomto duchu se ponese celá lekce. Třetí opakování je za mnou a můžu polevit. Celé si to dáme ještě jednou a to už mám maloučko problém a potní žlázy začínají mít napilno. Takže otřít a jdeme kousek vedle na další stroj.

Zase si sedám, jen pro tentokrát nohama zabírám směrem dolů, jinak celý systém zůstává stejný jako v předchozím cviku. Po 12 opakováních držím nohy pokrčené (závaží tedy zvednuté) a po 10 vteřinách povoluju a celé ještě 3x. Zabírat dolů je sice o trošičku lehčí, neznamená to však, že to obecně není náročné. Opouštíme stroje a jdeme posílit zadek. Zapírám si ruce za zády a jdu výpady… to bude vymazlená prdelka!

Po dvou opakováních jdeme ke konstrukci s TRX. Lehám si na záda, jednu nohu do lana a druhou nataženou směrem ke stropu a začínám zvedat pánev za nataženou nohou. Vždy, když jsem pánví v nejvyšším bodě, stáhnu zadek. Prostřídám nohy a snažím věnovat pozornost hudbě, a ne „týranému“ zadečku. Po třetím opakování zavěsíme do TRX obě paty a zase zvedám pánev ke stropu. No… spíš se o to pokouším. :) Už se totiž začínám trápit, nohy ani zadek už v podstatě nespolupracují.

Na závěr hodiny se ale ještě zavěšuju za lana rukama a dřepuju. Teda, JAK mě ty stehna bolej, kor když se mám po chvilce zastavit v dřepu a vydržet. Nohy se mi klepou snad až u kotníků a stehenní svaly chtěj emigrovat z mého těla. Silou vůle dávám pár posledních opakování. Cestou do sprchy se odměňuju vědomím, že mě čekají 4 týdny „orazu od mučení“. Dovolená totiž volá! ;)

Pokračování cyklu “Cvičím s Trenérem”:

Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.