Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

MG FIGHT NIGHT 9

A je to tady. Mega akce MG FIGHT NIGHT letos již po 9.  Tradiční galavečer bojových sportů startuje v sobotu 1. prosince od 19 hodin v kongresovém centru v ATRIUM PALÁC PARDUBICE.  A Solárium Fitness Sun City jako jeden z hlavních partnerů bude u toho!

  

            Přijďte se podívat na skvělé výkony bojovníků. Čekají vás zápasy stylů MUAY THAI, K-1, BOX a MMA. „Na akci uvidíte různé styly bojových umění. Těšit se můžete na jedenáct zápasů našich i zahraničních špičkovými bojovníků,“ láká diváky spolupořadatel a dlouholetý člen Sun City Fitness Radek Wančura, který právě zde před rokem ukončil kariéru. Svůj jubilejní 100. zápas vybojoval jak jinak než vítězně.

 (Více se o jeho úspěchu dočtete zde: https://fitness-suncity.cz/studia/oc-pyramida-trida-miru-92-pardubice/tipy-triky/radek-wancura-ukoncil-karieru-vitezstvim/)

             Solárium Fitness Sun City u to ho nebude chybět, protože jsme se stali již tradičním partnerem a sponzorem akce. Pořadatelskému Macak’s GYM týmu poskytujeme finanční podporu, výživové doplňky, zázemí posilovny pro kvalitní trénink i přístup do solárií.Jsme vděčni podpory od Sun City. Rádi sem chodíme trénovat, ve fitness centru je skvělé zázemí, profesionální tým. Ve všem nám maximálně vycházejí vstříc, podporují nás finančně a vážíme si i bonusů, v rámci nichž můžeme využívat solárium, abychom pak při zápase dobře vypadali,“ dodává Radek Vančura.

 Přijďte i Vy fandit. V sobotu se v AFI paláci potkáme. Těšíme se na Vás.

 Tým Sun City.