Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

Máme vítěze - Fitness CHALLENGE

            Je to tady! Je to doma! Vůbec první soutěž CHALLENGE v Sun City fitness je u konce a my známe vítěze. Po celý měsíc listopad jste měli možnost ukázat, co ve vás je.

            Náš trenér Jirka Ráca si pro závodníky nachystal opravdu výživný program. Každý z přihlášených měl v co nejkratším čase udělat

10 Burpees (angličáků), 10 Squats (dřepů), 10 Sit-ups (sed-lehů), 10 squats (dřepy), 10 Burpees (angličáků), 30 underů (přeskoků přes švihadlo)

            To vše rychle za sebou. Závodníci si vše mohli natrénovat ve funkční zóně v SunCity Fitness podle videa, které pro ně náš nekompromisní rozhodčí natočil. Našli se mezi vámi odvážlivci, kteří se nebáli výzvy a jeli nadoraz. Každý všední den mezi 18. a 19. hodinou se strhl lítý boj, ten největší pak v samotném závěru - poslední den, tedy ve čtvrtek 30. listopady, kdy v kategorii mužů létal jeden rekordní čas za druhým. A tady jsou konečné výsledky:

 Muži:

  1. místo - Roman Vítek (čas 1:18:3)
  2. místo - Roman Šimek (čas 1:18:6)
  3. místo - Michal Hoksz (čas 1:20:8)

 Ženy:

  1. místo - Miriam Syková (čas 1:43:7)
  2. místo - Anna Kostelníková (čas 1:57:3)
  3. místo - Aneta Práchenská (čas 2:04:3)

             Účast byla více než hojná a vítězové v obou kategoriích si odnesli fantastické ceny. Roman Vítek a Miriam Syková získali permanentky do solária v hodnotě 2 000 Kč. Roman Šimek a Anna Kostelníková obdrželi za druhé místo dvoukilové balení proteinu Extrifit Hydro 77. A třetí Michal Hoksz a Aneta Práchenská se můžou těšit na osobní trénink s Jirkou Rácou. Jak můžete porovnat, časy byly velmi vyrovnané. Akce se vydařila a my si pro vás brzy připravíme další výzvu, další Challenge!