Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

Chtěli vypadat dobře v plavkách. Naše soutěž jim pomohla změnit životní styl

Chtěli vypadat dobře v plavkách. Naše soutěž jim pomohla změnit životní styl 

Chtěli vypadat dobře v plavkách a měli chuť na sobě pracovat. A tak se přihlásili do soutěže Připravte své tělo do plavek, kterou jsme v Sun City Fitness Pardubice připravili společně se serverem Pardubice Živě.

Komplexní péče o tělo

Od pondělí 1. června měli Václav Krampera a Pavla Látalová jedinečnou šanci zdokonalit svou postavu a zároveň udělat něco prospěšného pro zdraví. Nabídli jsme jim možnost komplexní péče o tělo po dobu 8 týdnů, a to zcela zdarma, včetně mnoha dalších příjemných výhod a bonusů.

Oba účastníci projektu si ji nemohli vynachválit. „I díky tomu, že jsme tu měli skvělou podporu, mě soutěž tak bavila,“ řekl šťastný vítěz, 29letý obráběč kovů Václav Krampera z Pardubic.

Individuální plán na míru

„Oběma jsme sestavili individuální plán na míru, který jim pomáhal dosáhnout jejich cíle. Velký ohlas měly také pravidelné lekce s osobním trenérem,“ konstatoval generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

„Když jsem s cvičením začínal, měl jsem trochu strach a sám sebe se ptal, co jsem to udělal, že jsem se do soutěže přihlásil. Po 10 minutách s trenérem se ale všechny mé obavy rozplynuly a pak už jsem se těšil na všechno, co mi připraví,“ přiznal Václav Krampera.

Ve cvičení chtějí pokračovat

„Rozhodně budu ve cvičení pokračovat. Myslím, že když člověk má chuť a motivaci, tak by si určitě mohl udělat hodinku času pro sebe,“ nechal se slyšet vítěz.

Podobně hovořila rovněž druhá soutěžící, 41letá účetní a pokladní pardubického Domova pro seniory Dubina Pavla Látalová. „Jsem vděčná za šanci se nejen přihlásit do tohoto projektu, ale také za to, že jsem měla tu čest se ho i přímo účastnit a umístit se v něm na krásné druhé příčce,“ podotkla maminka tří kluků ve věku 6, 12 a 14 let.

Necháte se inspirovat i vy?

„Soutěžícím moc děkujeme za to, že se do našeho projektu zapojili a že ho vzali skutečně za svůj. Jsme rádi, že na sobě opravdu pracovali a že jsme mohli přispět ke změně jejich životního stylu. Věříme, že jejich příklad pomůže i ostatním je následovat,“ prohlásil generální manažer Sun City Fitness Pardubice.

A co vy? Necháte se inspirovat příběhy našich soutěžících? Přijďte si k nám zacvičit!